טיפול בקמטים ומיצוק העור

טיפולי עור הום לייזר - ירושלים

טיפול בקמטים בירושלים- שיטה חדשנית למילוי קמטים ומיצוק עור הפנים והגוף

קמטים ועור "מדלדל" הינם תוצאה בעיקר של התבגרות, הרזייה והריונות.
טיפול חדש בארץ שהוכח בארה"ב ובאירופה מגיע אלינו ומביא איתו בשורה חדשה לכל הסובלים מקמטים או "הדלדלות" העור באיזור הגוף והפנים.
הטיפול מתבצע באמצעות "ידית" בשם FORMA המתחברת למכשור תואם ומתקדם לביצוע טיפולי אסתטיקה ויופי.

ידית FORMA לטיפול בקמטים ולמיצוק העור פועלת ועובדת בטכנולוגיית RF (תדרי רדיו) ליצירת אפקט חימום בשכבות העמוקות של העור, המעורר תהליכי חידוש ייצור קולגן לשיפור מראה העור. אנרגיית RF מועברת בפולסים עדינים המאפשרים טיפול נוח ומתאים לכל גווני העור.
אפקט חימום זה מעורר ייצור מחודש של הקלוגן כתוצאה מתהליכי החלמה של הרקמה. אנרגיית RF מאפשרת יצירת אפקט חימום לשכבות העמוקות יותר של העור שיוצרת אפקט כיווץ מיידי של סיבי הקולגן הקיימים. כיווץ זה יוצר אפקט מתיחה הניכר על פני העור מיד בתום הטיפול ותורם לגמישות ולמיצוק האיזור המטופל.
ה FORMA פותחה מתוך צורך קליני של לקוחות, רופאים וקוסמטיקאיות ובעקבות הצלחותיה של טכנולוגיית RF בתחום הטיפולים האסתטיים.   

טיפול בקמטים ומיצוק העור בהום לייזר, ירושלים

רופאים מכל העולם ממליצים:

"במהלך הטיפול בFORMA מתבצע חימום רקמות המעניק הרגשה חמימה ונעימה לעור הפנים, המטופלים אינם מתלוננים אלא מציינים כי הטיפול נעים, עדין ובעל תוצאות מדהימות"
ד"ר ר.נודלמן

"טיפול V.I.P ללקוחות הקליניקה שלי ובניהם שחקנים מפורסמים שמטופלים אצלי. הטיפול ב-FORMA מעניק להם טיפולי מיצוק עם תוצאות שנראות לעין מיד, ללא תופעות לוואי וזמן החלמה."

ד"ר ג'יי גיאמונד

"אני אוהבת להעניק את הטיפולים החדשנים ביותר ללקוחות שלי, עם הגעת הFORMA הגיע לישראל לא היה לי ספק שהוא יהיה הכוכב הבא בקליניקה שלי. הביקוש לטיפולי ה-FORMA הולך וגדל וזה בעיקר בגלל התוצאות המדהימות שלו."

חגית אברהמי, קוסמטיקאית פרא-רפואית.

האיזורים בהן ניתן לטפל:

טיפולי FORMA מתאימים לטיפול בעור הפנים והגוף. האיזורים המטופלים בפנים הן בעיקר מצח, לחיים, אזור C של העין, קו הלסת וצוואר. האיזורים המטופלים בגוף הם לרוב ידיים, רגליים ובטן.

למי מתאימים טיפולי FORMA?

לכל סוגי העור ולכל גווני העור. כל מי שמעוניין בשיפור משמעותי במרקם העור ובמיצוק העור באמצעות טיפולים שאינם פולשניים יכול להיעזר ב- FORMA.

האם הטיפול כואב?

הודות לטכנולוגיה המתקדמת והמדויקת של FORMA הטיפולים אינם כואבים כלל. מטופלים מדווחים על טיפולים נעימים ועדינים, והכי חשוב ללא זמן החלמה. מאחר והטיפול מתמקד בשכבה העמוקה של העור, לעתים תיתכן אדמומיות קלה, אך היא חולפת כעבור שעה.

כמה טיפולים נכללים בסדרה?

ההמלצה היא טיפול אחת לשבוע במשך שישה שבועות. כמו כן, תלוי בנתונים הבסיסיים והאינדיבידואלים של כל מטופל, במקרה של רפיון עור חריג ידרש מספר גדול יותר של טיפולים על מנת להגיע לתוצאה הרצויה.

האם ניתן לשלב טיפול זה עם טיפולים נוספים?

בהחלט. ניתן לשלב טיפול ב-FORMA עם רוב הטיפולים. עם הזאת, אנו ממליצים לכל מטופל טרם תחילת הטיפול להתייעץ עם קוסמטיקאית מוסמכת על השילוב הבטוח והיעיל ביותר עבורו.

רוצה לשמוע פרטים נוספים? מחירים? להתייעץ איתנו? נא להשאיר מספר טלפון